Attention!

All images presented here are my (or my customers) property and I don't allow any commercial use of it (if you want to use on your private purpose - ASK!)

Saturday, February 2, 2013

Everyday sketches

Hello,
Lately I've joined the "February sketchbook challenge" and I'm trying to make one page every day ;)
Here's the link if any of you need some motivation to sketch more ;)
http://www.facebook.com/groups/fusgroup/
And here are effects of two days in the group :)


2 comments:

 1. te szkice sa nieladne..
  nie czuc w nich ani torche bryly wszystko takie niedojrzale proporcje posypane jakies tam proby swiatla rownomiernie rozlozonego...najbardziej bola te dziecinnie rysowane twarze...ja rozumiem w ilustracji dla dzieci ok.by sie sprzedalo.ale w przypadku prob anatomicznych..sa ogromne braki.bardzo ogromne.skoro ja to zauwazam.twarze wygladaja jak takie tanie maski z bazaru.(nie wiem jak to inaczej ujac)
  pozdro

  ReplyDelete
 2. Akurat twarze przy takim formacie tylko zaznaczałam - każda postać jest mniejsza niż a5. Fakt, że mogłabym je bardziej szkicowo potraktować w takim razie.
  A co do bryły i proporcji to nie twierdzę, że jestem mistrzem anatomii, bo inaczej niepotrzebna byłaby mi ta grupa i książki. Staram się i się uczę.
  A Tobie bym radziła nauczyć się co to znaczy konstruktywna krytyka, a jeśli umiesz lepiej, to narysuj te same postaci po swojemu - chętnie się czegoś nauczę.
  Pozdro,

  ReplyDelete